fbpx

Konečne! Zdravá strava bez hodín varenia cenovo dostupná pre každého.


100% organic

No added sugar

100% vegan

Made in Slovakia

Zbavte sa únavy a pocitu ťažkosti

Základ liečivej stravy Neolea™ tvorí sušená a najemno zomletá zelenina, bylinné zmesi, koreniny a vybraté druhy strukovín, obilnín, orechov a semien. Špeciálne sme vybrali práve tie najsilnejšie a najúčinnejšie bylinky, koreniny a divo rastúce plody. Z týchto surovín sú pripravené hotové liečivé jedlá vo forme práškových zmesí. Na podobnom princípe funguje strava pre kozmonautov. Neolea™ minimálne zaťažuje vaše hlavné tráviace orgány. Zároveň sa urýchľuje aj proces odovzdávania živín priamo do buniek.Takto získate okamžitú energiu na vaše bežné fungovanie. K dispozícii máte polievky a hlavné jedlá. Zmes stačí zaliať horúcou vodou, 3 minúty povariť, dochutiť podľa vlastnej chuti a môžete servírovať. Takto budete mať vždy k dispozícii pestré a výživné jedlo tej najvyššej nutričnej hodnoty, v správnej kombinácii a organickej kvalite.


„Nech je strava vašim liekom a liek vašou stravou.“

– Hippokrates

Rýchla, chutná a zdravá strava

Neolea™ je vhodná pre ľudí, ktorí chcú žiť zdravo a záleží im na kvalite jedla. Svojou rýchlou prípravou je nápomocná pre vyťažené mamičky, zaneprázdnených ľudí a študentov. Vzduchotesné balenie umožňuje zobrať si ju so sebou aj na cesty. Na prípravu potrebujete len horúcu vodu.

Balenie rímskeho gaspacha stojí 9€ a nachádza sa v ňom 5-6 porcií plnohodnotnej polievky. Ďalšie druhy polievok sú karfiolová krémová, zeleninová, vegánsky boršč a šampiňónová.

Balenie špenátových cestovín stojí 18€ a nachádza sa v ňom 5-6 porcií plnohodnotného jedla. (formou kaše) Ďalšie druhy hlavných jedál sú dubákové rizoto, vegánska bašta, vege chilli con carne, zeleninové karí s ryžou a šošovica s polentou.

Neváhajte nás kontaktovať